1. نام گفت:

  با تشکر و قدردانی از زحمات شما سرور عزیزم و دل سوز ترین فرد در شهرستان هریس
  اجرت با آقا امام حسین ع
  میدانم که شما فردی لایق و با سواد هستید و میتوانید به درد دل این مردم با جان و دل گوش دهید و انشالله تعالی شمارا در رده های بالاتر و مسئولیت های بهتر میبینیم
  با احترام علی قصابی .

 2. لیبرال گفت:

  با تبریک بر انتخاب شما به عنوان شورای شهر از طرف مردم هریس. حرکتی جالبی بود جناب آقای محمدزاده. ولی به نظر میرسه تک روی کردین در این موضوع. بهتر نبود این مسایل به صورت یک طومار با امضای مردم شهر به سران مملکتی ارسال می شد؟ لطفا مردم را در پیشرفت و جریان کارها قرار دهید. ممنون از این که دغدغه پیشرفت شهر رو دارین.

 3. محمد صادقي گفت:

  باسلام
  جنا ب آقای دکتر محمد زاده با آرزوی سربلندی و سرافرازی برا شما وهمکارانتان در شورای اسلامی شهرهریس
  مولا علی (ع)
  در بخشی از خطبه۲۹ نهج البلاغه به یک اصل بسیار مهم در زندگى انسان ها اشاره کرده، مى فرماید: «افراد ضعیف و ناتوان، هرگز نمى توانند ستم را از خود دور کنند و حق جز با تلاش و کوشش به دست نمى آید» (لاَیَمْنَعُ الضَّیْمَ الذَّلِیلُ! وَ لاَیُدْرَکُ الْحَقُّ إِلاّ بِالْجِدِّ).

  از جمله «لایُدْرَکَ الْحَقُّ إلاّ بالْجِدِّ» به خوبى استفاده مى شود که حقّ گرفتنى است، نه دادنى یعنى «در جوامعى که زورمندان و غارتگران حاکمند، یا در کمین حکومتند، هرگز نمى توان انتظار داشت که با میل و رغبت حقوق مستضعفان را به آنها بدهند چرا که قدرت آنها اصولا از غصب حقوق دیگران به دست مى آید و بازگرداندن حقوق دیگران به آنها مساوى است با از دست دادن قدرتشان و این کارى است که هرگز آماده انجام آن نیستند.
  اینجاست که امام(علیه السلام) به همه ستمدیدگان و محرومان و مستضعفان جهان درس مى دهد که متحد شوند و به پاخیزند و با تلاش و کوشش حقِّ خود را از زورمندان بگیرند و در این راه به یقین پیروز مى شوند چرا که غاصبان حتّى براى حفظ موقعیت خود حاضر به ایثار نیستند، در حالى که مستضعفان و ستمدیدگان هر بهایى را براى احقاق حقّ خویش مى پردازند.
  درست است که در دنیاى امروز شعارهایى در زمینه حقوق بشر و بازگرداندن حقّ محرومان به آنها داده مى شود، ولى تجربه نشان داده که این شعارها دامى است براى همان قشر محروم و مستضعف و فریب و نیرنگى است براى اغفال آنها و در نتیجه غصب حقوق آنان. بنابراین، این اصل که «حقّ را باید گرفت» هم در گذشته صادق بوده و هم امروز و هم فردا و فرداها.آری مومنان پاکدل و سربلند دست روى دست نمى گذارند تا زورمندان بى رحم تمام سرمایه ها و افتخارات آنها را بر باد دهند. نزد آنان تن به شمشیر دادن بر تسلیم ذلیلانه در برابر زورمندان غاصب ترجیح دارد..
  امید این است که با اتحاد وهمدلی مردم شهر هریس و شجاعت وپشتکار فرد دانایی چون شما ما هم روزی شاهد آبادانی شهر خویش باشیم ..
  اگر زورگویان بگذارند؟؟؟؟؟؟؟؟
  با تشکر

 4. سیروس خان بلویردی گفت:

  سلام اقای محمدزاده بهتر نبود در این نامه اقتصاد شهرستان رو هم مد نظر قرار میدادین مثلا شهرک صنعتی بیلوردی که کمک به حمایت عزیزانی مثل شما داره؟
  ممنون

  • مدیر گفت:

   سلام دوست عزیز و گرانقدر فرمایش شما کاملا صحیح و منطقی می باشد و ما مصالح منطقه را یکپارچه می خواهیم و امید است دست در دست هم به سوی پیشرفت و آبادانی شهرستان حرکت نمائیم. یا علی