1. ساپلاغ گفت:

  سلام. اطلاع رسانی شد از زحماتتان بی نهایت سپاسگذارم

  • مدیر گفت:

   زحمات شما عزیزان در عرصه اطلاع رسانی دست کمی از کار ما ندارد امیدواریم در دولت تدبیر و امید بتوانیم محرومیت چندین صد ساله را با همدلی و تلاش کاهش دهیم ان شاءالله

 2. دردمند گفت:

  با سلام درهریس پلاک باز نشر گردید.با آرزوی پیشرفت شهر مظلوممان هریس و موفقیت شما استاد عزیز.

 3. سلام و خسته نباشید
  مطلب در وبلاگ هریس گوزل یوردوم نشر گردید
  به امید موفقیت جنابعالی و جان گرفتن دوباره شهرم هریس

  • مدیر گفت:

   برادر ملک زاده عزیز بسیار ممنونم امیدوارم دست در دست هم با تفاهم و همدلی و با پیگیری دائمی مطالبات به حق مردم شریف هریس بتوانیم به نقطه مطلوب برسیم.

 4. هریس لی گفت:

  سلام از زحمات شما همشمری دلسوز وفعال در زمینه اطلاع رسانی مشکلات بی شمار شهرمان متشکریم اجرتان با خدا.

  • مدیر گفت:

   برادر یا خواهر عزیز هریس لی بنده نیز از شما عزیزان که به نوعی مشوق و پشتیبان ما در پیگیری مطالبات مردم و شهر عزیزمان می باشید صمیمانه تشکر می کنم

 5. سیروس خان بیلوردی گفت:

  سلام خدمت دکتر محمدزاده
  دکتر جان اولا یک خسته نباشید جانانه خدمت جنابعالی عرض مینمایم.
  میدانم که شما در این راه چقدر مشکلات و موانع دارید. من به شخصه با اکثر اهالی شهرستان هریس در ارتباطم و به شخصه نگران آینده شهرستان هستم.
  تا زمانی شهرستان ما زیر سایه سنگین اهر قرار دارد راه نجاتی نیست همیشه شهرستان ما به حیات خلوت اهریها تبدیل شده و به نوعی خود را به ما تحمیل کرده اند و نفس خود باوری را از مردمان شهرستان ما گرفته اند و هویت اهر برتری را غالب کرده اند.
  تا زمانی که در شهرستان ما شایسته سالاری جای خود را به پارتی سالاری داده وضع از این هم که هست بهتر نخواهد شد و چه بسا عقب گرد نیز داشته باشیم.
  تا زمانی که اداره مسئولیت های نهادهای بنیادی و زیر ساختی شهرستان در دستان افراد غیر بومی شهرستان باشد.
  تا زمانی که شناسنامه فرش هریس در لابه لای کوچه ها و روستاها بی صاحب مانده و در گذر تاریخ در حال مرگ تدریجی باشد.
  تا زمانی که جوانان تحصیل کرده شهرستان بی کار باشند و ادارجات و نهادهای دولتی شهرستان در دستان جوانان سایر شهرستانها باشد ( این به معنای عدم لیاقت و کارایی جوانان شهرستان نیست بلکه به علت نفوذ زیاد افراد سایر شهرستانها بالاخص اهر در این زمینه میباشد که جوانان خود را راهی بازار کار شهرستان ما میکنند).
  تا زمانی که جوانان سایر شهرستانها با لابی نماینده مجلس وارد شهرستان ما میشوند تا در ادارجات و دانشگاههای ما عرض اندام کنند.
  و هزاران تا زمانی که …
  تا کی ما این تبعیضات و نا عدالتی ها را قبول کنیم.
  در شهرستان ما به فکر جوانان بودن و حمایت کردن از جوانان یک خیال واهی است و تبدیل به شعار مسئولین شده.
  چرا چرا و هزاران چرا؟
  با توجه به شناختی که بنده از جانبعالی دارم و روحیه تلاشگری که شما دارید عاجزانه تقاضا دارم که گفته های یک جوان شهرستان که به عینه سخن دل هزاران جوان شهرستان میباشد را به گوش مسئولین و صاحب منصبان چسبیده به میز برسانید که همیشه دلواپس و نگران میز خود نباشند چون این میزها به کسی وفا نگرده و نخواهد کرد پس یک گوشه چشمی هم به مشکلات جوانان شهرستان نیز داشته باشند.
  ببخشید که مطلب طولانی شد من تا امکان خلاصه کردم.
  موفق و موید و سربلند باشید.

  سیروس خان بیلوردی ۹۳/۷/۱۷

 6. علی گفت:

  اسلام آقای محمد زاده شورای محترم واقعا نمیدونم شما چه رابطه ای با این ریس دانشگاه آزاده ما دارین که هیچ مطلبی در مورد اون نمینویسین دروغکی گفتن دورشته ارشد آوردیم دیروز دفترچه ارشد سال جدید اومده ولی خبری از ارشد جدید نیست همه دانشگاههای استان رشته اضافه کردن ارشد و دکتری اسکو آذرشهر ممقان بستان آباد اهر ولی ما اندر غم کوچه ایم دوروغکی بنر زدن از ریس تشکر کردن ولی کو تو دفترچه فقط دوتا رشته ارشد برای هریس هستش اونم که ماله زمانه مهندس نظری هستش خدا امواتشو بیامرزه دروغکی گفتن واسه بهمن تو اون دو رشته تکمیل ظرفیت ثبت نام میکنیم ولی الان که مراجعه میکنن دانشگاه میگیم فعلا ثبت نام نداریم ریس اون روز تو جلسه گفت فعلا دوتا رشته حل نشده شناختی که من از شما دارم می خوام به موضوع به جد رسیدگی کننین نزارین لابی هاجی و ریس دانشگاه همه چیز رو خراب کنه