1. هريسي گفت:

  با سلام واحترام
  آقای محمد زاده بنده به عنوان یه شهروند از یه مطلبی واقعا معذب و طوری ناراحت شدم که نمیدانم چطور بیان مطلب کنم که هم وقت شما را نگیرم و هم مساله را روشن و خلاصه به حضور برسونم. دو روز پیش رفته بودم ایران خودرو. همون طور که مصتحضرید مجوز نمایندگی قبلا دست یکی از همششریان خودمون بودکه حالا به علت برخی مسائل فروخته شد به یه سرمایه دار تبریزیی که واقعا سرمایه گذاشته افتخار آورده برا شهرمون. ولی متاسفانه این شخص که واقعا مردی با کفایت و مومن و باشخصیتی هستن یه حرفایی زدن دل من به درد اومد. ایشون میگفتن من آینه ی عبرتی شدم برا همه ی کسایی که میخاستن اینجا یه سرماه گذاری داشته باشن. مسئولین این شهر انگار هیچی رو نمبینن. انگار خابن یا با شهر خودشون غریبه ان. اون میگفت الان دو ساله که من اینجام دریغ از این که یه مسئولی بیاد بگه تو اینجا چیکار داری؟ سرمایه گذاشتی بهره ای هم داره نداره؟ چطوره؟ایشون میگفت من نیرو رو از تبریز میارم که هم برام هزینه داره هم مشکلات رفت وآمد یه مسئولی نیست بیاد بگه آقا ما اینجا افراد کاربلد زیاد داریم سرمایه از تو ابزار و فضا و دستگاه و غیره از تو نیرو از شهر خودمون تا جوونای اینجا هم بیان سر کار ولی افسوس …یه مسئولی نیست بگه آقا امروز جلسه شورا یا فرمانداری یا غیره تو این شهره تو هم بیا نظرتو بگو برنامتو بگو ببینیم به کارمون میادو… واقعا آقای محمد زاده ایشون با مدرک فوق لیسانس باذهنیت باز فکر عالی و ایده ای که میتونه برا یه شهر مفید باشه اینجاست تو رو خدا نزارین از دستون بره چون اونجور که میگفتن قراره مجوز این نمایندگی رو از تهران درخواست کرده انتقال بده خواجه یا خود تبریز. و این برا شهرمون یه ضربه خواهد بود .حالا من خاستم به عنوان یه کسی که حرفای ایشونو به عنوان یه سرمایه دار و شخصی تحصیل کرده و مومن ازشون شندیمو به استحضار برسونم شاید شما با مطرح کردن تو یه برنامه ای بتونین این موردو به عونان یه منبع درآمد برا هریسو یه مرکزی اشتغال زا مطرح کنین . واقعیتش اینه که اگه این مورد اگه تو هر شهری پیدا میشد با استفاده از فکر و سرمایه ی ایشون میشد مجوز نمایندگی سایپا رو هم برا شهر آورد نه این که همینشو هم لغو کنن. به امید فکری بهترو شهری اباد تر.. ممنون که وقتتونو برام دادین.
  با نهایت سپاس

  • مدیر گفت:

   سلام ممنون و سپاسگزار از جنابعالی که احساس مسئولیت کرده و مشکلات را منعکس می کنید بنده نیز در اولین فرصت این مشکل را مطرح می نمایم

 2. هريسي گفت:

  با سلام و عرض ادب دوباره
  بنده خیلی از حضور حضرتعالی معذرت میخام که اشتباه تایپی زیادی داشتم. وممنونم از این که قتتونو برام دادینو مطلبو خوندین.با آرزوی موفقیت روز افزون برا جنابعالی .

 3. هريسي گفت:

  با سلام آقای محمد زاده
  بنر نمایندگی ایران خودو رو دیدین؟
  این نمایندگی به فروش میرسد؟ پس بخابین هنوز زوده که بیدارشین مسئولین