1. مهدی خاوری گفت:

  سلام آقای محمد زاده ضمن عرض تبریک و خسته نباشید خدمت شما نقد هاو تعریف های شما درست و به جا است و خیلی خوشم آمد . ضمنا اگر وقت کردید به داخل کوچه ما نیز نگاهی کرده و آنرا آسفالت کنید خیلی ممنون

 2. ناصر گفت:

  باسلام
  آقای محمدزاده شما این پولها از کجا پیدامی کنید وبه ارائه مقاله در خارج از کشور می روید درحالیکه ورزش شهرستان روزبه روزاز بین میرودآیاباارائه مقاله در خارج ازکشور به ورزش شهر هریس کمک می کنید یابرای مشهور شدن خودتان است .
  وسوال دوم :دردهه ۶۰و۷۰ورزشکار زیاد داشتیم ولی امکانات ورزشی نبود یادم هست شمادر چمن جنجی مسابقه ات فوتبال برگزار می کردید من هم یکی از آنها بودم شرکت می کردیم وچندین تیم شرکت می کردند ولی امروز بااین همه امکانات در جام رمضان به زور به ۲۰تیم آن هم باشرکت تیمهای اطراف شما برای حل این پسروی ورزش هریس چکار می خواهی بکنی ویافقط به ارائه مقاله در خارج از مشغول خواهی شد یا به کمک ورزش هریس خواهی پرداخت.

  • مدیر گفت:

   پولهائیکه شاید برخی ها برای خرید آپارتمان یا ویلا یا پس انداز برای آینده یا خرید ماشین مدل بالا خرج می کنند ما در راه علم خرج می کنیم د رابطه با قسمت دوم سوالتان باید عرض کنم که پیشرفت ورزش شهرستان با ارائه مقاله هیچ منافاتی ندارد در رابطه با موضوع سوم باید عرض کنم که حق با شماست ورزش ما در حال پس رفت است و دلایل بسیار زیادی برای این امر وجود دارد که در یکی دو جمله نمی گنجد.

 3. مجتبی علی عباس نژاد گفت:

  سلام استاد
  من از روزی که شما شورا شدید به شما ایمان داشتم و چن روز هم هس که اختلافتون با بقیه شورا ها به گوشم رسیده و بعد از اون خبر بیشتر به شما اعتماد پیدا کردم و فک کنم تنها کسی که بتونه به وضعیت شهرمون برسه و هریس خوب مونو خوب تر کنه شما باشید .
  لطفا از زحماتتون گر چه خیلی سخته دست ورندارین و مقابل اونایی که سنگ هریس رو فقط واسه منافع خودشون به سینه میزنن بایستین.
  با تشکر
  دانش آموز پر دردسرتون مجتبی

  • مدیر گفت:

   سلام مجتبی جان، ممنون از لطفتون
   ما به امید روزی هستیم که شما جوانان بیائید و مسئولیت ها را به درستی به عهده بگیرید و شهرمان از هر چه اختلاف و کینه و کدورت و خودخواهی هست نجات پیدا کند

 4. امیر مهدی خلیلی جاوید گفت:

  با عرض سلام ب دبیر محترم مان از خوندن مقاله شما خیلی لذت بردم بی نظیر بود .اقای محمدزاده ممنونم که دوسال زحمت مارو کشیدید و ورزش رو بهمون یاد دادید وما در فوتبال و والیبال خیلی پیشرفت کرده ایم ممنون از زحماتتان دستتان را میبوسم ای معلم خوب و عالی همیشه پیروز و موفق باشید باتشکر.

 5. hadi fakhimi گفت:

  عالی…………………